Memory Trainer

Memory Trainer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 75
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Urbian

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz hafızayı güçlendirme uygulamasıdır.

Belli aralıklarla yapılan hafıza egzersizlerinin hafızayı güçlendirdiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Memory Trainer da hafızanızı güçlendirmeniz için size pek çok egzersiz sunan kullanışlı ve faydalı bir uygulamadır.

Mekansal hafızadan çalışan belleğe, odaklanmadan konsantrasyona kadar bir çok alanda hafızanızı geliştirmenizi sağlayacak olan bu uygulama ile hem uzun hem kısa dönemli hafızanızı çok daha iyi kullanmanızı mümkün kılacaksınız.

Bölümleme denen bir metodu kullanan uygulamadaki mini oyunlar sayesinde beyin hücreleriniz hareketlenip çalışmaya başlayacak. Bu oyunlar basit hafıza oyunlarından karmaşık mekansal görevlere kadar uzanan bir yelpazede.

Uygulama belli bir sürelik gelişmenizin de kaydını tutarak sizin için bir puan tablosu da çıkarır. Böylece ne kadar geliştiğinizi görebilirsiniz. Uygulamada ne kadar çok vakit geçirirseniz o kadar gelişme gösterdiğinizi de farkedeceksiniz.

Eğer siz de hafızanızı ve beyninizi daha etkili kullanmak ve geliştirmek istiyorsanız, bu uygulamaya bir göz atmanızı tavsiye ederim.