MemPad

MemPad

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 437
  • DOSYA BOYUTU 0.16 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Horst Schaeffer

Bilgisayarınızda gelişmiş özellikler ve yüksek hız ile notlar alabilmek için bu ücretsiz programı indirebilirsiniz.

MemPad programı bilgisayarınızda en organize şekilde notlar tutabilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz uygulamalardan bir tanesi ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde öğrenmesi de bir o kadar kolay diyebilirim.

Program kesme, kopyalama, yapıştırma, tarih ekleme, geri alma, sürükle bırak, link ekleme ve yerel dosya linkleme gibi temel bütün ihtiyaçlara erişim sağlıyor. Dosya değiştirdiğinizde, açtığınızda, kapattığınızda her zaman otomatik olarak kayıt gerçekleştirmesi sayesinde farketmeden notlarınızı kaybetme gibi risklerle karşı karşıya olmuyorsunuz. Her 4 dakikada bir otomatik kayıt ve ek yedekler alma özellikleri de sık sık not değişiklikleri yapanlar için ideal.

Notlarınızdaki tüm sayfalarda veya sadece belli kısımlarda arama yapma özelliği ile istediğiniz bilgilere hemen erişim sağlamanız kolay hale geliyor. Ayrıca Word dosyalarını açabilmesi, sadece okunur dosyaları görüntüleyebilmesi, sayfa kilitleme, sayfa hafızası gibi onlarca ek özellikl de hem işlevsel hem de performans artışı sağlıyor.