Mendr

Mendr

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 33
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mendr

Mendr, Android telefonunuzda düzenlediğiniz fotoğraflarla para kazanabildiğiniz bir uygulama.

Mendr, Android telefonunuzda fotoğraflarınızı düzenlerken para kazanabileceğiniz ücretsiz bir uygulama. Profesyonel editörlerin verdikleri fotoğraf düzenlemeye ilişkin görevleri yerine getirerek para kazanabiliyorsunuz. Tabii ki fotoğrafçılık yeteneklerinizi sergilemeniz gereken zorlu görevler bunlar.

Android platformunda ücretli - ücretsiz yüzlerce fotoğraf düzenleme uygulaması var ancak Mendr, bunlardan çok farklı. Uygulamayı farklı kılan şey; başta da söylediğim üzere düzenlediğiniz fotoğraflardan para kazanabilmeniz. Dünyanın neresinde olursanız olun editör olarak katılabiliyorsunuz. Yalnız hemen editör olamıyorsunuz; öncelikli olarak birtakım testlerden geçiriliyorsunuz. Testler de başlangıç, orta ve ileri seviye olarak ayrılıyor. Testte başarısız olursanız iki hafta sonra tekrar katılıp şansınızı denemenize izin veriliyor.

Bir objeyi kaldırma, arkadaşınızı ekleme, arka plan temizleme, göz veya saç rengini değiştirme, kusurları ortadan kaldırma, vücudun belli bir bölgesini düzeltme ve daha saymakla bitmeyecek görevler sizleri bekliyor. Görevlerin yanında tamamlamanız durumunda ne kadar kazanacağınız yazılı. Unutmadan, ödemeler PayPal aracılığıyla yapılıyor.