Metrobüs

Metrobüs

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 361
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AtomGames

Metrobüs mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir metrobüs kullanma oyunudur

Metrobüs eğer bir metrobüsün şoför koltuğuna oturmak ve İstanbul yollarında heyecan dolu bir maceraya atılmak isterseniz oldukça hoşunuza gidecek bir mobil metrobüs kullanma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir metrobüs oyunu olan bu oyunda aksiyon filmlerini aratmayan bir senaryo bizi bekliyor. Oyunda içerisine bomba yerleştirilen bir metrobüsü kullanmaktayız. Bombanın özelliği ise metrobüsün hızını takip etmesi ve 50 km hızın altına düşüldüğünde kendini ve metrobüsü patlatacak olması. İstanbul'un yollarında metrobüsü kontrol etmek ve yavaşlamadan ilerleyerek yolcuların kurtarılmasını sağlamak görevi bize düşüyor ve bu sayede bolca adrenalin dolu bir sürüş tecrübesine atılıyoruz.

Metrobüs'te metrobüsümüzü kontrol ederken polis araçları yanımıza yaklaşıyor ve yolcuları kurtarmaya başlıyor. Biz yolda ilerlerken karşımıza yol çalışmaları, bariyerler gibi engeller çıkmakta. Bu engellere çarpmadan ilerlemek için reflekslerimizi kullanmak zorundayız.

Metrobüs içerisinde Türkçe seslendirmeler yer alıyor ve oyuna renk kazandırıyor. Güzel grafiklere sahip olan oyunu dilerseniz hareket sensörü yardımıyla dilerseniz dokunmatik kontrollerle oynayabilirsiniz. Metrobüs'te 4 farklı metrobüs çeşidi ve aralarında Boğaz Köprüsü'nün de olduğu 4 farklı yol oyuncuları bekliyor.

ARTILAR

Hızlı ve heyecanlı oynanış

Türkçe seslendirmeler

Güzel grafikler

EKSİLER