MindMaple Lite

MindMaple Lite

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,645
  • DOSYA BOYUTU 14.19 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MindMaple Inc.

MindMaple Lite programını kullanarak kolayca zihin haritaları yaratabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Zihin haritaları günümüzde hem zihin fırtınası yapan proje ekipleri hem de tek başına çalışanlar tarafından sıklıkla tercih edilen yardımcı araçlar olarak hayatımızda yer alıyorlar ve pek çok farklı bilginin belli bir bağ içerisinde kağıda dökülmesine yardımcı oldukları için işlerin daha hızlı ve kolay ilerlemesine yardımcı oluyorlar. Fakat kaliteli ve iyi çalışan bir zihin haritası yani mindmap programına erişmek de bir o kadar zor ve kaliteli uygulamaların pek çoğu ücretli olarak sunuluyor.

MindMaple Lite ise ücretsiz bir zihin haritası yapma programı olarak karşımıza çıkıyor ve hem kolay kullanılır arayüzü, hem de kaliteli yapısı ile kesinlikle denemeniz gerekenler arasında. Direkt olarak belli bir ana konu çevresinde istediğiniz maddeleri, fikirleri, sorunları ve çözümleri haritanıza girebilir, böylece konular arasındaki ilişkileri somut hale getirebilirsiniz.

Zihin haritalarınıza girdiğiniz maddeler üzerinde özelleştirme olanakları sunması sayesinde daha derli toplu bir görünüme sahip olabiliyor ve internet linkleri girebiliyor, maddelerin fontlarını ve renklerini hemen değiştirebiliyorsunuz.

Aynı zamanda kopyalama, kesme ve yapıştırma işlemleri sayesinde zihin haritanızın istediğiniz gibi şekillenmesini sağlayabiliyorsunuz. Hazırladığınız haritaları pek çok resim ve döküman formatında hemen kaydedebilmek ve daha sonra bu programlarla açmak da mümkün. Eğer bu konuda yeni ve ücretsiz ancak kaliteli bir programa sahip olmak istiyorsanız kesinlikle kullanmadan geçmeyin.