Minuum Keyboard Free

Minuum Keyboard Free

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 106
  • DOSYA BOYUTU 29.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Whirlscape

Minuum Keyboard Free uygulaması ile tüm Android cihazlarda en hızlı ve kolay şekilde yazılarınızı yazabilirsiniz.

Minuum Keyboard Free uygulaması, Android akıllı telefon, tablet ve akıllı saat kullanıcılarının en hızlı ve kolay yoldan mesajlarını yahut yazılarını yazabilmeleri için hazırlanmış ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ancak maalesef 15 günlük deneme sürecinin ardından tam sürümü satın almayı gerektiriyor. Fakat 15 günün uygulamanın her şeyini anlamak için yeterli olması nedeniyle mobil cihazlarınızda kesinlikle denemeniz gerektiğine inanıyorum.

Uygulama aslında küçültülmüş bir klavyeyi sunuyor ve bu klavyedeki dizilimler her zaman kullandığımız Q klavye'den esinlenmiş. Dolayısıyla kullanırken ilk bir kaç dakika hariç pek bir zorluk çekmiyorsunuz. Aynı zamanda uygulama içerisinde bulunan kullanma dersi sayesinde Minuum Keyboard Free'nin tüm özelliklerine hakim olmak mümkün oluyor.

Tabii ki dileyen kullanıcılar standart klavye görünümüne de geçebilir ve alıştıkları şekilde yazmaya devam edebilirler. Ancak uygulama temel olarak ekran alanından kazanmak üzere hazırlandığı için kendine has klavyesinden faydalanmayı unutmayın.

Boyutu sayesinde akıllı saatlerde de sorunsuzca kullanılabilen ve tüm ekranı kaplamayan uygulama, yeni yeni trend olmaya başlayan bu saatlerin daha efektif olarak kullanılmalarına imkan tanıyor. Çeşitli kopyalama, kesme ve yapıştırma işlemlerini desteklemesinin yanında emojiler de barındıran Minuum, bu sayede duygularınızı en iyi şekilde ifade edebilmenizi sağlıyor.

Şimdilik uygulamada Türkçe dil desteği bulunmuyor ancak pek çok Avrupa dili yer aldığı için bu dillerdeki yazışmalarınızı en hızlı şekilde Minuum üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.