MixMeister BPM Analyzer

MixMeister BPM Analyzer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,998
  • DOSYA BOYUTU 0.65 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mixmeister Technology

MixMeister programı sayesinde şarkıların BPM(Beat Per Minute), yani dakika başına vuruş anlamına gelen hızlarını bulmaya yarayan çok faydalı bir programdır.

Dijital müzik dosyalarındaki etiketler genellikle BPM oranı hakkında hiçbir bilgiyi içermezler, bu bilgiyi içeren etiketler ise genellikle doğru çıkmayan tahminin değerler içerirler

İster şarkıları bir arada mikslemek için seçim yapıyor olun; ister belirli bir tarzdaki bir çalma listesi oluşturuyor olun; ister bir şarkının farklı sürümlerini karşılaştırıyor olun; MixMeister BPM Analyzer, şarkıların doğru BPM oranını bulmanızı, kayda değer ölçüde kolaylaştırır.

BPM Analyzer programı, MixMeister Technology firmasının, şimdiye kadar birçok ödül kazanmış olan, profesyonel DJ yazılımından, adapte edilerek alınmıştır ve bu motor, kesin doğruluktaki BPM oranlarını rahatlıkla bulabilir. MixMeister BPM Analyzer; 'Windows Gezgini' (Windows Explorer) içinden, direkt olarak dosyaları sürükleyip bırakmayı destekler ve müzik listelerinizi, şarkı ismine, sanatçı ismine ya da BPM oranına göre sıralamanıza olanak sağlar.