Mixology

Mixology

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 610
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Cocktail Recipes LLC

Mixology, farklı lezzetlere sahip binlerce içecek tarifine bakarak beğendiklerinizi hazırlamanıza yardımcı olan ücretsiz Android uygulamasıdır.

Mixology, içerisinde alkollü ve alkolsüz binlerce içecek ve kokteyl karışımı bulunduran ücretsiz bir Android uygulamasıdır. Eğer sizde farklı lezzetler ve yeni içecekler keşfetmek ve tatmak istiyorsanız Mixology tam size göre bir uygulama olacaktır.

Uygulama içerisinde 87 farklı kategori altında sıralanmış ve 1000 farklı malzeme kullanarak hazırlayabileceğiniz yaklaşık 8000 içecek tarifi mevcuttur. Bu içecekleri isterseniz isme göre, isterseniz elinizde bulunan malzemeler göre aratarak damak tadınıza en uygun olduğunu düşündüğünüz içeceği hazırlayabilirsiniz.

Evinize gelen arkadaşlarınıza ve misafirlerinize birbirinden güzel görünümlü ve lezzetli karışımlar hazırlayacak onları şaşırtmak için kullanabileceğiniz Mixology uygulaması ile birlikte aynı zamanda favori kokteyllerinizi Facebook, Twitter ve E-posta yoluyla paylaşabilirsiniz.

Kolayca hazırlayabileceğiniz binlerce lezzetli içecek arasından seçim yaparak, tarifi ile birlikte kısa br süre içerisinde muhteşem karışımlar yapabiliyorsunuz.

Malesef uygulamanın ücretsiz sürümü olduğu için uygulama içerisinde reklam gösterimi mevcuttur. Uygulaamyı beğenirseniz ve reklamları görmek istemezseniz belirli bir ücret karşılığında bu reklamları kaldırabiliyorsunuz. Farklı lezzetlere sahip karışımlar hazırlamayaı ve tatmayı seviyorsanız Mixology uygulaması ücretsiz olarak Android telefon ve tabletlerinize yüklemenizi öneririm.