MixPad Audio Mixer

MixPad Audio Mixer

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 37,449
  • DOSYA BOYUTU 0.98 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NCH Software

MixPad Audio Mixer, profesyonel ses üretimi için geliştirilmiş çok kanallı, başarılır bir mixer programıdır.

MixPad Audio Mixer, profesyonel araçları kullanarak basit bir şekilde ses dosyalarını karıştırmanıza (mix) olanarak tanıyan çok kanallı bir ses karıştırıcıdır.

Programın kullanıcı arayüzü, diğer ses düzenleme araçları ile karşılaştırıldığında olduça basit gibi görünmektedir. Başlamak için üzerinde çalışmak istediğiniz ses dosyalarını sürükle bırak yöntemiyle programa eklemeli ve yeni bir proje oluşturmalısınız.

MixPad Audio Mixer içerisinde profesyonel olarak kullanabileceğiniz tüm ses araçlarını içermektedir. Özellikle DJ'lerin özellikle ilgisini çekeceğini düşündüğüm bu program ile kendi mixlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Üzerinde çalıştığınız ses dosyası ile işiniz bittiğinde WAV, MP3, ACC, AMR, FLAC, OGG ve RAW formatlarında dışarı aktarabileceğiniz gibi isterseniz direk olarak bir CD'ye de yazdırabilirsiniz.

Genel olarak profesyonel olarak sesle uğraşan kullanıcılara hitap eden MixPad Audio Mixer'in deneme sürümünü 14 gün boyunca kullanabilirsiniz. Sonrasında kullanmaya devam etmek istiyorsanız satın almanız gerekmektedir.