MobilDeniz

MobilDeniz

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 26,191
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Denizbank

Denizbank'ın Android cihazlar için sunduğu resmi mobil uygulaması ile tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank müşterilerinin kullanmaları gereken resmi Android uygulaması MobilDeniz ile bankacılık işlemlerini akıllı telefon ve tabletler üzerinden gerçekleştirmek oldukça kolay hale geliyor. Bankanızın verdiği tüm ürün ve hizmetlere hızlı bir şekilde ulaşabiliyor ve bilgisayar başında kalmadan istediğiniz hesap işlemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Direkt işlemlerin yanında borsa bilgilerine de ulaşabiliyor ve döviz kurları hakkında bilgi edinebiliyorsunuz. Kredi kullanmak isteyenler ise hangi krediyi ne kadar vade ve faiz ile alabileceklerini yine uygulamayı kullanarak hızlıca görebilirler. Harita sistemi sayesinde en yakınınızda bulunan şube yahut ATM'yi bulabilmek de uygulamanın yetenekleri arasında yer alıyor.

Giriş yaptıktan sonra ise hem tüm hesaplarınızı görebilir, hem de para gönderme, yatırım yapma gibi bankacılık işlemlerinden istifade edebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan uygulamanın özellikleri zaman içerisinde daha da geliştirilecektir.