MoBu

MoBu

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 18
  • DOSYA BOYUTU 31.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Panteon

MoBu mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur

MoBu oyuncuları ilginç ve eğlenceli bir maceraya davet eden bir mobil platform oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan MoBu'da açlıktan deliye dönmüş MoBu adlı bir gorilin hikayesi konu alınıyor. Muz arayışında olan kahramanımız bir gün MaGu adlı ilginç bir voodoo büyücüsüne denk geliyor. Büyücü kahramanımıza sihirli bir muz yaratıyor ve MoBu bu muzu yedikten sonra garip şeyler oluyor. Artık kahramanımızın kolları bir lastik gibi uzayabiliyor, bunun yanında MoBu kendini her zamakinden daha aç hissediyor.Bize düşen görev MoBu'nun açlığını giderebilmesi için muz bulabilmesine yardımcı olmak. Bu iş için MoBu'nun lastik gibi uzayan kollarını kullanarak tehlikeli mekanlarda yolculuk ediyoruz ve eğlenceye dalıyoruz. 

MoBu'da temel olarak kollarımızla dallara asılarak ilerliyoruz. Oyun boyunca karşımıza farklı tehlikeler çıkıyor. Kimi zaman lavların üzerinde yol alırken kimi zaman havada asılı kayalara çarpmamaya çalışarak ilerlemeye çalışıyoruz. Yolumuz üzerindeki muzları toplayarak daha yüksek puan kazanabiliyoruz. MoBu'da vahşi yaratıklarla dolu bir ormanda başlayan maceramız nükleer atıklarla dolu bataklıklarda ve lavlar fışkıran bir volkanda devam ediyor.

MoBu'da her bölümde oynadığınız oyunun videosunu kaydedebiliyor ve arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz. Arkadaşlarınızın oynanış videolarına göz atabilmeniz de mümkün.