Mockup Builder

Mockup Builder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,966
  • DOSYA BOYUTU 9.66 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mockup Builder

Hızlı bir şekilde içerisinde bulunana şablon kütüphaneleri sayesinde seçim yaparak web arayüzleri, mobil cihaz arayüzleri hazırlayabileceğiniz örnek tasarım hazırlama programıdır.

Mockup Builder, içerisinde yüklü gelen kütüphanelerde 10 farklı kategoride yüzlerce hazır şablonları ile hızlı bir şekilde kullanıcı arayüzleri, mobil cihaz ekran çıktıları oluşturmanızı sağlayan at çalıştır bir programdır. Örnek çıktı ve arayüz oluşturmak, web tasarım yapan ve hızlıca arayüzlerini sunabilmeyi amaçlayan kullanıcılar için hızlı ve ideal bir araç.

- Hızlı prototip oluşturma
- Mobil arayüzler hazırlama
- Hem web üzerinde hemde masaüstü bilgisayarınızda at çalıştır bir uygulama ile işlemlerinizi gerçekleştirebilme imkanı sunmakta.

Tek ekranda tüm ayarları barındırmaktadır. Üst menüde şablon kütüphanesinden seçim yapabilir, sağ menüde ise hazırladığınız örnek çalışmaları kaydedebilir, dönüştürebilir, dışa aktarabilirsiniz. Sağ üst köşede yer alan hızlı bağlantılarda çalışmanızı paylaşabilir, ön izleyebilir ve program hakkında yardım bölümüne ulaşabilirsiniz.

ARTILAR

10 farklı kategoride toplamda yüze yakın hazır şablon.

PNG ve PDF çıktısı oluşturabilme.

Program yüklemesi gerekmemesi.

Aynı ekranda birden çok arayüzü düzenleyebilme.

EKSİLER

Program arayüz renkleri koyu tonlarda hazırlanmış.