Modacruz

Modacruz

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,055
  • DOSYA BOYUTU 38.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Modacruz

Modacruz, bayanların gardroplarında bulunan fakat kullanmadıkları giyim ve aksesuarları satarak gelir elde edebileceği bir Android alışveriş uygulamasıdır.

Kimisi ayakkabıları çok sever kimisi mini etekleri kimisi de tüylü tüylü ceketlerden hoşlanır ama hepsinin bir otak noktası varki zengin bir gardropa sahip olmak. Evet, bayanlardan bahsediyorum yanlış anlamadınız. Fakat ağzına kadar dolan gardroplardaki bir çok giysi, ayakkabı yada aksesuar zamanla hiç kullanılmamaya yada çok az kullanılmaya başlar. Bu gibi durumlara özel bayanlar için geliştirilen Modacruz uygulaması kadınların en çok seveceği mobil uygulama türlerinden bir tanesi.

Modacruz genel olarak bayanların gardroplarını internet ortamında oluşturmasını ve az kullanılan yada hiç kullanılmayan ürünlerini satma fırsatı sağlayan bir Android uygulaması. Eğer sizde gardrobunuzda çok fazla eşya olduğunu düşünüyorsanız bu ürünlerinizi Modacruz ile nakite çevirebiliyorsunuz. Peki nasıl yapacaksınız? Uygulamayı Android telefon yada tabletinize indirdikten sonra kendi profilinizi oluşturarak satmak istediğiniz ürünleri belirlemeniz gerekiyor. Satacağınız ürünlere de karar verdikten sonra bu ürünlerin fotoğraflarını çekerek uygulamaya yüklemek ve onları detaylı olarak açıklama kalıyor. Bu işlemleri de tamamladıktan sonra giyim ve aksesuarlarınız satışa sunuluyor ve diğer bayan kullanıcılar tarafından görüntülenebiliyor. Eğer beğenen birileri olursa hemen satın alabilir.

Uygulama üzerinde gezerek diğer bayanların gardroplarını kontrol edebilir ve hoşunuza giden ürünleri satın alabilirsiniz.

Siz de dolabınızda duran fakat bedeni olmayan yada çok az kullandığınız ürünleri Modacruz üzerinde satışa çıkartarak gelir elde edebilir ve elde ettiğiniz gelir ile kendinize yeni ürünler satın alabilirsiniz. Uygulamanın kuralları gereğince satışı gerçekleşen ürünlerinizi 3 gün içinde kargoya vermeniz gerekiyor. Satılığa çıkardığınız bir ürün satıldığında e-posta geliyor ve bu süreden sonra 3 gün içerisinde kargo işlemlerini hallediyorsunuz. Kargo takip numarasını da siteye bildirmeniz isteniyor. Ürün alıcının eline ulaştıktan sonra satış bedeli 1 haftalık süre içerisinde hesabınıza iletiliyor.

Bayanların ilgisini çekebileceğini düşündüğüm Modacruz uygulamasını Android mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek boş zamanlarınızda diğer bayanların dolaplarını kontrol edebilir ve kendinize mükemmel eşyalar bulabilirsiniz.