Modanisa

Modanisa

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,495
  • DOSYA BOYUTU 5.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Modanisa.com

Modanisa, internet sitesi üzerinde tesettürlü kadın giyim ürünleri ile birlikte mayo, ayakkabı ve aksesuar satışı yapan firmanın Android alışveriş uygulaması.

Modanisa.com'un Android mobil uygulaması olarak uygulama marketlerindeki yerini alan Modanisa, tesetürlü kadın giyim ürünleri alışverişi için tercih edebileceğiniz güvenilir bir online mağaza.

Sitesi üzerindeki başarılı tasarımı mobil uygulamaya taşımayı başaran Modanisa, ortaya kullanımı kolay bir uygulama çıkarmış.

Modanisa.com üzerinden alışveriş yapmak, tesettürlü giyim modasını takip etmek ve kampanyalardan haberdar olmak için kullanabileceğiniz uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabiliyorsunuz.

Yeni gelen ürünleri takip edebileceğiniz uygulama aynı zamanda beğendiğiniz ürünleri sosyal medya hesaplarınız ile paylaşabilme imkanı sunuyor.

İndirim kodlarınızı da kullanabileceğiniz Modanisa mobil uygulama üzerinden tesettürlü kadın giyim ürünleri, ayakkabı, çanta, tesettürlü mayo, gece kıyafeti, tülbent, şal ve çeşitli aksesuarlar satın alabiliyorsunuz.

Eğer tesettürlü giyiniyorsanız ve modanın gerisinde kalmamak istiyorsanı bir gözünüzün Modanisa Android uygulaması üzerinde olmasını tavsiye ederim.