Monster Smash

Monster Smash

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 205
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Doodle Mobile Ltd.

Monster Smash, klasik savunma oyunlarına canavarlı temasıyla farklı bir boyut getiren başarılı bir Android oyunudur.

Monster Smash, klasik savunma oyunlarına sahip olduğu sevimli canavar temasını ekleyen ve kullanıcılara farklı bir savunma oyunu deneyimi sunmayı hedefleyen eğlenceli ve sürükleyici bir Android oyunudur.

Uyuyan çocukların uykularında canavarlar tarafından korkutuldukları hikayesinden esinlenerek hazırlanan bir konsepte sahip olan oyunda yapmanız gereken şey inşaa edeceğiniz savunma kuleleriyle, beşikte uyuyan çocuğa ulaşmaya çalışan canavarları tek tek yok etmek.

Mükemmel oyun mekaniği, etkileyici grafikleri ve ses efektleriyle oldukça keyifli bir oyun olan Monster Smash (Canavar Parçalayıcı), sahip olduğu farklı oyun modları sayesinde oyuncuları sürekli kendisine bağlamayı başarmaktadır.

Macera modu içerisinde yer alan birbirinden zor 48 bölüm dışında, kaçış modunda da farklı 12 adet bölüm bulunmaktadır. Macera moduna göre daha farklı bir konsepte sahip olan kaçış modunda amacınız peşinizden gelen yaratıklar seçmiş olduğunuz kahramanı yakalamadan onları haklamak.

Tüm bunların dışında kendi sevimli yaratıklarınıza sahip olabileceğiniz ve onları besleyerek büyümelerini izleyebileceğiniz farklı bir oyun modu da Monster Smash içerisinde yer almaktadır.

Eğer savunma oyunlarını seviyorsanız, Monster Smash'i mutlaka denemenizi öneririm.