Monsters Rising

Monsters Rising

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 113
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nine Tail Studios

Monsters Rising farklı oyun türlerini birleştiren eğlenceli bir iOS oyunudur

Monsters Rising içerisinde hem aksiyon hem de strateji oyunlarının özelliklerini birleştiren ve oyunculara bolca eğlence sunan bir mobil oyundur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone veya iPad'lerinizde oynayabileceğiniz Monsters Rising alışılmışın dışında bir hikayeye sahip. Video oyunlarda genelde dünyaya canavarlar saldırır ve biz dünyayı canavarlardan kurtarmaya çalışan kahramanları yönetiriz. Fakat Monsters Rising'de durum tersine dönüyor ve biz insanoğlunu dünya üzerinden silmeye çalışan ve diğer canavarlarla savaşan canavarları yönetiyoruz.

Monsters Rising'de aynı anda birden fazla canavarı kontrol ediyoruz ve düşmanlarımıza parmağımızı ekranda sürükleyerek gerçekleştireceğimiz özel atak şekilleriyle saldırıyoruz. Oyunda birçok farklı saldırı şekli yer alıyor ve bu saldırıları kolayca gerçekleştirebiliyoruz. Oyunda ilerledikçe yeni canavarları açabiliyoruz ve mevcut canavarlarımızı geliştirebiliyoruz.

Monsters Rising kaliteli üç boyutlu grafiklere sahip olan bir oyun. Düşmanlarınıza saldırdığınızda ortaya çıkan patlama be büyü efektleri oldukça hoş görünmekte.

Eğer eğlenceli bir mobil oyun oynamak isterseniz Monsters Rising'i tavsiye ederiz.