Moyea YouTube Player

Moyea YouTube Player

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9,747
  • DOSYA BOYUTU 3.74 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Moyea Software

Moyea YouTube Player ile Youtube üzerinde yer alan veya Youtube üzerinden bilgisayarınıza indirdiğiniz videoları izleyebilirsiniz.

Moyea YouTube Player dünyanın en popüler hizmetlerinden biri olan Youtube üzerinden indirilen veya Youtube üzerinde yer alan videoların kullanıcılar tarafından kolayca izlenebilmesi için geliştirilen yararlı bir yardımcı yazılımdır.

FLV dosyalarını görüntülemek ve aynı zamanda Youtube üzerinde yer alan videoları anlık olarak izlemek için geliştirilen basit bir program olan Moyea YouTube Player ile çevrimiçi bir klip izlemek veya yerek olarak kaydedilmiş bir Flah dosyasını oynamak çok kolaydır.

Programla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız yine program içerisindeki yardım menüsü sayesinde çevrimiçi destek alabilirsiniz. Aynı zamanda geliştirici web sitesi üzerinde yardım dökümanlarıda yer almaktadır.

İçeriğinde herhangi bir ayarlar menüsü bulunmayan program üzerinde yapabileceğiniz şeyler sınırlı olsa da amacınız Youtube videolarını oynatmak ve FLV dosyalarını açmaksa gerçekten büyük kolaylık sağlamaktadır.

Sistem kaynaklarını oldukça düşük seviyelerde kullandığı için tercih edilebilecek bir yazılım olan Moyea YouTube Player alternatif bir yazılım olarak kullanılabilir.