Mp3Splt

Mp3Splt

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,235
  • DOSYA BOYUTU 1.66 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Matteo Trotta

MP3 ve OGG ses dosyalarınızı ve şarkılarınızı parçalara bölmek için bu ücretsiz uygulamayı indirebilirsiniz.

Mp3Splt uygulaması MP3 ve OGG ses dosyalarınızı bölebilmek için hazırlanmış kullanışlı ve güçlü bir ücretsiz program. Tek yapmanız gereken başlangıç ve bitiş dakikalarını girmek ve gerisini programa bırakmak. İçerisinde anlaşılmaz onlarca farklı ayar barındıran karmaşık uygulamalara nazaran çok daha kullanıcı dostu olan uygulama bunu sağlarken özelliklerinden de taviz vermiyor ve işinize yarayabilecek bazı araçları da içerisinde bulunduruyor.

MP3 ve OGG dosyalarını bölerek daha küçük dosyalar elde edebileceğiniz gibi albümleri de bölebilir ve teker teker parçaları elde edebilirsiniz. Albüm bölmek istediğinizde ayrılma noktalarını ve dosya adlarını girebilir yahut CDDB'den ya da CUE dosyalarından elde edebilirsiniz.

Otomatik sessiz bölmeyi de destekleyen program CDDB/CUE bölme noktalarını ayarlamakta da oldukça işe yarıyor. Mp3Wrap ya da AlbumWrap dosyalarından parçaları kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Deneysel olarak FLAC formatı desteğine de sahip olan Mp3Splt'i rahatlıkla kullanacağınıza eminim. Sık sık elinizdeki parçaları telefona zil sesi yapmak gibi amaçlarla kırpma ihtiyacı duyuyorsanız indirmeyi unutmayın.