Mr Flap

Mr Flap

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 154
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 1Button

Mr Flap, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz en eğlenceli ve en zorlu beceri oyunlarından bir tanesidir.

Mr Flap, Android telefon ve tablet sahiplerinin ücretsiz olarak oynayabileceği muhteşem bir beceri oyunudur. Flappy Bird rüzgarının gelip geçmesinden sonra benzer oyun yapısında farklı oyunların gelişimine devam ediliyor. Fakat bugüne kadar gördüğüm en iyilerden bir tanesi olan Mr Flap, oyun yapısı ile Flappy Bird'e benzese de, geri kalan özellikleri ile tamamen farklılaşıyor.

Renkli ve dairesel bir platform üzerinde oynadığınız oyunda, kare ve ufak bir kuş ile kanat çırparak bloklar arasından geçmeye çalışıyorsunuz. Oyuna ilk başladığınızda daire etrafında sadece 3 blok varken, ilerledikçe bu rakam artacak ve oyun çok daha zorlaşacaktır. Başlangıç noktasına göre daire etrafında tam bir tur attığınızda puanınız 1 olmakta ve her turu tamamladığınızda 1 puan daha kazanmaktasınız. Ayrıca belirli puan seviyelerinde ekranın rengi tamamen değişerek zorluk seviyesi de artmaktadır.

Kendine özgü bir oynanışa ve grafiklere sahip olan oyunu denediğinizde seveceğinize eminim. Flappy Bird'e göre çok daha zor olan oyunu oynadıkça hırs yapacağınız kesin. Eğer sizden yüksek puan yapan arkadaşlarınız varsa telefonunuzu elinizden düşürmeyebilirsiniz. Arkadaşlarınızı geçerek en yüksek puan sahibi olmak için hızlı reflekslere sahip olmalı ve dikkatli oynamalısınız.

En eğlenceli ve zorlu Flappy Bird alternatiflerinden biri olan Mr Flap'i Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.