Intel Graphics Driver

Intel Graphics Driver

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 32,388
  • DOSYA BOYUTU 243.5 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici intel

Intel Graphics Driver, Intel ekran kartları için Windows işletim sisteminde çalışmak üzere yayınlanan son sürücülerdir.

Intel Graphics Driver, Windows 10, Windows 8 ve Windows 7 64-bit için Intel grafik kartlarının en son sürücüsüdür. Format atılmış bilgisayarların olmazsa olmaz uygulamalarından bir tanesi olan Intel Graphics Driver yıllardır ücretsiz olarak dağıtılmaya devam ediliyor. Ücretsiz olarak indirilip kullanılan Intel Graphics sayesinde Windows bilgisayar kullanıcıları, bilgisayarlarına ekran sürücüsünü yüklemiş olacaklar. Bilgisayarın görüntüleme performansını da iyileştirdiği bilinen yardımcı program, Windows platformunda kendine yer buluyor. Yıllardır bilgisayarlarda kullanılan uygulama, düzenli olarak güncellemelerin yanı sıra Windows cihazlarla tam uyumlu olarak çalışıyor. Güvenli bir şekilde kullanılabilen uygulama, ücretsiz olarak dağıtılmaya devam ediliyor.

Intel Graphics Driver Özellikleri

  • Ücretsiz,
  • Windows bilgisayarlar için olmazsa olmaz,
  • Ekran kartının çalışmasını sağlar,
  • Güvenli,
  • Lisans gerektirmez,

Bu sürücü, çoğu işlemcide Intel Iris, Intel Iris Pro ve Intel HD grafik kartları başta olmak üzere Intel tarafından geliştirilen bütün ekran kartı daha doğrusu GPU'lar için yayınlanmıştır. Bu sebeple bütün Intel kullanıcıları bu sürücüleri indirip, deneyebilirler.

OEM üreticileri tarafından çoğunlukla anakartlara konulan bu işlemciler, her ne kadar uzun yıllar çalışmasalar bile kimi zaman ihtiyaç halinde olabiliyorlar. Dahası laptoplar üzerinde bu GPU'ların direkt olarak kullanıldığı da oluyor. Yine de çok kullanılmadığı düşünülerek, güncellenmeye bu sürücüler için adım adan Inteş, her türlü Intel GPU'su için yaıynladığı bu güncellemeyle birlikte birçok değişiklik ve performans artışı da vaat ediyor.

Sürücülerinizin güncel kalması için hemen yukarıdaki indir tuşuna bastıktan sonra inecek kurulum dosyasına çift tıklamanız, sürücüleri güncellemeniz için yetecektir. Yükleme tamamlandıktan sonra bilgisayarınızı tekrar başlatmayı da unutmayın.

Intel Graphics Driver İndir

Günümüzde Windows bilgisayarlar için olmazsa olmazlar arasında yer alan Intel Graphics Driver, cihazların ekran kartını tanımak için kullanılıyor. Ücretsiz olarak indirilen güvenli yazılım sayesinde kullanıcılar ekran kartlarından verim alabilecek, hem oyun hem de programları daha iyi bir görüntüleme ile kullanabilecekler. İngilizce dil seçeneğine sahip olan yardımcı yazılım, ekran kartının performansını da artırıyor. Uygulamayı ücretsiz olarak indirebilir ve bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.