MSI Unpacker

MSI Unpacker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9,783
  • DOSYA BOYUTU 0.44 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Danilo Gergar

MSI Unpacker, sıkıştırılmış MSI kurulum dosyalarını açmanıza olanak sağlayan kullanışlı bir yardımcı programdır.

MSI Unpacker, adından da anlaşılabileceği gibi MSI kurulum dosyaları içerisinde yer alan dosyaları açmanıza olanak sağlayan taşınabilir bir programdır.

MSI kurulum dosyaları veya paket dosyaları içerisinde ihtiyacınız olan tek bir dosya için tam kurulum yapma derdini ortadan kaldıran bu program sayesinde, kurulum dosyası içerisinde yer alan tek bir .dll dosyasını kolayca dışarı aktarabilirsiniz.

Taşınabilir bir program olması nedeniyle bir USB bellek yardımıyla her yere yanınızda götürebileceğiniz MSI Unpacker'ı farklı bilgisayarlar üzerinde de kullanabilirsiniz.

En önemli noktalardan birisi de MSI Unpacker sayesinde herhangi bir şekilde Windows kayıt dosyalarıyla uğraşmak zorunda kalmazsınız ve program sabit diskiniz üzerinde herhangi bir şekilde gereksiz dosya bırakmaz.

Oldukça sade ve şık bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programın kullanımı oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken MSI paket dosyası adresini ve dosyaların çıkartılacağı klasörü belirtmek ve işleme başlamaktır.

Sistem kaynaklarını oldukça düşük seviyede kullanan program, işlem yaptığı sırada herhangi bir şekilde bilgisayarınızın genel performansını etkilemeyecektir.

Dosya çıkarma işlemlerini oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştiren program MSI kurulum dosyalarını doğrudan açabilmek için kullanıcılara gerçekten mükemmel bir çözüm sunmaktadır.