Multi Clipboard

Multi Clipboard

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 463
  • DOSYA BOYUTU 3.12 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici InternetBlox

Multi Clipboard programını kullanarak kolayca yazı kopyalama ve yapıştırma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Multi Clipboard programı, bilgisayarında sık sık panoya veri kopyalama işlemleri gerçekleştirenleri denemeleri gereken pano yönetimi programlarından bir tanesi ve birden fazla verinin hafızada saklanmasına yardımcı oluyor. Hem ücretsiz olması, hem de çok kolay kullanılır bir yapıya sahip olması sayesinde tüm seviyedeki kullanıcıların çözmesi ve faydalanmaya başlaması pek vakit almayacaktır.

Temel olarak panoya kopyalanan kelime, cümle ve yazıları depolamak için kullanılan uygulama, daha sonra kopyaladığınız bu kelimelere göz atmanızı ve istediğinizi yapıştırmanızı da sağlıyor. Dilerseniz klavye kısayolları ile çeşitli sıralardaki verileri yapıştırabilir, isterseniz de programın arayüzünü kullanarak yapıştırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Maalesef uygulamada o an aktif olan slotu değiştirmediğinizde, kopyaladığınız yeni veri öncekinin üzerine yazılıyor ve bu nedenle kopyalamalar sırasında dikkatli olmanızı öneriyorum. Slot değiştirmeden bir diğer veriyi panoya almamalısınız.

Bilhassa sıklıkla yazı dosyaları ile uğraşan ve çok sayıda kelimeyi ya da bilgiyi kopyalayıp yapıştırması gerekenlerin bilgisayarlarında bulunması gereken kullanımı kolay programlardan birisi olduğunu söyleyebilirim.