Multi-lens Camera

Multi-lens Camera

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 526
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tiny Piece Co., Ltd

Android akıllı telefon ve tabletinizde anında fotoğraf çekmek ve hemen kolajlar elde etmek için bu uygulamayı kullanın.

Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kolaj çalışmaları yapabilmek için kullanabileceğiniz onlarca farklı uygulama var ancak Multi-lens Camera uygulaması diğer uygulamalardan anlık tepki verebilmesi sayesinde ayrılıyor ve çok daha kolay bir şekilde kolaj yapmanın yolunu ortaya koyuyor.

Uygulamayı kullanırken çektiğiniz her bir fotoğraf direkt olarak ekranınızdaki kolajda anlık olarak gösteriliyor. Böylece onlarca fotoğraf çektikten sonra bunları bir araya getirmeye çalışmaktansa, direkt olarak kolajınızı oluşturacak fotoğrafları tek seferde çekebilir, daha sonra bunların tek bir resim içinde çeşitli şekillerde birleştiğini görebilirsiniz.

Aynı anda iki ila altı fotoğraf çekebilen uygulamanın bir yandan en popüler sosyal ağlarda paylaşım yapabilme özelliği sayesinde kolajlarınızı arkadaşlarınızla paylaşmak oldukça kolay hale geliyor. Tabii ki e-posta gönderme gibi klasik paylaşma seçenekleri de ihmal edilmemiş durumda. Kolajın yanında direkt olarak normal fotoğraflar çekmek isteyenler de oldukça hızlı kullanılabilen bu uygulamayı deneyebilirler.