Mushroom Wars 2

Mushroom Wars 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 209
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Zillion Whales

Mushroom Wars 2, Android platformunda ödüllü gerçek zamanlı strateji oyunu olarak yerini alıyor.

Mushroom Wars 2, birçok ödül almış gerçek zamanlı strateji türünde Android oyunu. Adına bakıp ön yargıyla yaklaşmamanızı öneririm. Tek ve çok oyunculu birçok mod sunan strateji oyununda vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

2016’da App Store’da en iyi oyunlar arasına giren, 2017’de bağımsız geliştiricilerin katıldığı iki etkinlikte en iyi mobil oyun ve multiplayer oyunu ödüllerini alan Mushroom Wars’un devam oyununda görseller çok daha kaliteli, online oynanabilir yeni modlar var ve yeni karakterler eklenmiş. Her zaman olduğu gibi mantar kabileleri karşı karşıya geliyor. Sizse korkusuz mantar komutanı olarak yerinizi alıyor, ordunun nasıl yönetileceğini, savaş meydanlarının yönetiminin nasıl ele geçirileceğini gösteriyorsunuz.

Tek oyunculu modda oynamayı seçerseniz 4 sefer bölümü sizleri bekliyor. Mantar halkının her kabilesi için ayrı bölüm hazırlanmış, her bölümde de 50’den fazla hedef yer alıyor. Online moda geçtiğinizde ödül sisteminin bulunduğu lig mücadelelerinden güçlerinizi birleştirmenizi isteyen iki oyunculu moda birçok seçenek karşınıza çıkıyor. Oyunun multiplayer tarafı daha güçlü elbette.