Music Editing Master

Music Editing Master

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 839
  • DOSYA BOYUTU 14.77 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DanDans Digital Media

Music Editing Master, ev kullanıcılar için etkili bir ses düzenleme ve üretme aracıdır.

Music Editing Master, kullanıcıların bilgisayarları üzerinde yer alan ses dosyaları üzerinde gelişmiş düzenleme işlemlerini gerçekleştirebilecekleri ve kendi müziklerini hazırlayabilecekleri oldukça başarılı bir ses düzenleme ve oluşturma programıdır.

Program oldukça sade ve temiz bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Bu sayede ihtiyacınız olan tüm araçlara tek bir pencere üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

MP3, FLAC ve WMA gibi bilinen tüm popüler ses dosyaları üzerinde çalışmanıza olanak sağlayan program ile yüklediğiniz tüm seslerin dalga formunu görüntüleyebilirsiniz. Ardından farklı filtreleri ve düzenleme araçlarını ses dosyalarınız üzerinde kolayca kullanabilirsiniz.

İçerisinde yer alan ses düzenleme araçlarının dışında, ses kaydı yapabileceğiniz, ses dosyalarını CD ve DVD'lere yazdırabileceğiniz, ses dosyalarına ait meta etiketlerini düzenleyebileceğiniz ve ses dosyası dönüştürme işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz araçlar da Music Editing Master'ın içerisinde yer almaktadır.

Tüm ses düzenleme araçlarını ve daha fazlasını kullanıcılara sunan Music Editing Master, her seviyeden bilgisayar kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Ses dosyaları üzerinde düzenleme işlemleri yapabileceğiniz ve kendi ses dosyalarınızı oluşturabileceğiniz gelişmiş bir ses aracına ihtiyacınız varsa Music Editing Master'ı deneyebilirsiniz.