Music Rescue

Music Rescue

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 674
  • DOSYA BOYUTU 7.56 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici KennettNet

Music Rescue gelecek nesil iPod dosya kurtarma uygulaması olarak tabir edebileceğimiz başarılı bir programdır.

Uygun araçların elinizin altında olması şarkıyla IPod üzerinde depolanan şarkı ve çalma listelerini yönetmek eğlenceli bir uğraş olabilir. Bu noktada Music Rescue adlı program yardımıyla cihazınızda bulunan tüm verileri yedekleyebilir ve bilgisayarınızla kolayca senkronize edebilirsiniz.

Kullanıcı dostu arayüzü ve keşfedilmeyi bekleyen özellikleriyle Music Rescue, müzik yönetim faaliyetlerini çok daha kolay bir hale getirmeyi hedefliyor. Programın ana ekranı üzerinde yönetimsel işlerde kullanabileceğiniz tüm fonksiyonlara ait butonlar yer alıyor ve tüm bu butonlar programın kullanımını kolaylaştırıyor.

iPod'unuzu bağladıktan sonra Music Rescue yazılımını başlattığınızda, program cihazınız üzerinde kayıtlı olan tüm dosyaları tarayacak ve tanımlayacaktır. Aynı zamanda tüm şarkıları kolayca gözden geçirebilmeniz ve erişim sağlayabilmeniz için müzik listelerini düzenleyecektir.

Sonuç olarak Music Rescue, iPod kullanmakta olan kullanıcıların müziklerini ve çalma listelerini yönetmelerine kolaylık sağlayan başarılı bir yazılımdır. Aynı zamanda cihazınız üzerinde depolanan tüm dosyaları yedekleyerek, arşivinizi güvenle saklayabilir ve herhangi bir sıkıntı olması durumunda geri yükleme yapabilirsiniz.