My Address Book

My Address Book

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 472
  • DOSYA BOYUTU 1.59 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Klaus Roemer

My Address Book, iş çevrenizdeki kişilerin, arkadaşlarınızın ve aile fertlerinizin adreslerini bir araya toplayabileceğiniz ücretsiz bir adres defteri programıdır.

My Address Book, bilgisayar kullanıcılarının tanıdığı kişilere ait bilgileri not alabileceği, gelişmiş özelliklere sahip bir adres defteri uygulamasıdır.

Kullanımı oldukça basit olan program yardımıyla tanıdığınız tüm kişilere ait iletişim bilgilerine tek bir yerden ulaşabilirsiniz. Özellikle iş ilişkileri nedeniyle çalıştığı kişilere ait bilgilerin elinin altında olmasını isteyen kullanıcılar için oldukça ideal bir programdır.

Ad-Soyad, telefon numarası, fax numarası, adres, şehir, ülke, e-posta, web sitesi, şirket, doğum günü, özel not ve daha birçok doldurulabilir form alanının yer aldığı My Adress Book, bu noktada gerçekten oldukça detaylıdır.

İstediğiniz zaman yeni birini adres defterinize ekleyebilir veya daha önce adres defterinize eklemiş olduğunuz biriyle ilgili bilgileri kolayca düzenleyebilirsiniz. Hatta artık adres defteriniz üzerinde yer almasını istemediğiniz birini birkaç tıklamayla silebilirsiniz.

Tüm bunların dışında program yardımıyla sahip olduğunuz tüm kişi listesine ait bilgileri kolayca yedekleyebilir ve ihtiyacınız olması durumunda tekrar geri yükleyebilirsiniz. Bu sayede olası bir veri kaybının da önüne geçebilir ve kendinizi garanti altına alabilirsiniz.

Ayrıca adres defterinize sizden başka herhangi birinin erişim sağlamasını istemiyorsanız, programa şifre koruması ekleyebilir ve şifrenizi bilmeyen kişilerin adres defterinize ulaşmasını engelleyebilirsiniz.

Beklendiği gibi tüm Windows sürümleriyle sorunsuz şekilde çalışan My Adress Book, sistem kaynaklarını neredeyse hiç yormayacak kadar düşük sistem kaynağı tüketmektedir.

Birkaç küçük eksikliğin giderilmesi ve geliştirmelerle sınıfındaki ücretli programların ayarına gelebilecek olan My Address Book, adres defteri programına ihtiyaç duyan her seviyeden kullanıcı için mükemmel bir çözüm olacaktır.