My little zip unpacker

My little zip unpacker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 268
  • DOSYA BOYUTU 5.90 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Friends in War

My little zip unpacker ile kolayca ZIP dosyalarınızı açabilirsiniz

My little zip unpacker ZIP dosyalarını açma konusunda kullanıcılara ücretsiz olarak yardımcı olan bir arşiv açma programıdır.

ZIP dosyaları aslında farklı dosyaların bir araya toplandığı bir çanta gibi düşünülebilir. ZIP dosyaları içerisine yerleştirilen dosyalar hem bir arada durarak dosya kirliliğinin önüne geçmekte hem de dosya boyutunu küçültme konusunda kullanıcılara yardımcı olmaktadır. İnternet üzerinden yapılan dosya transferlerinde oldukça yardımcı olan bu dosya türünü açmak için ise özel bir zip açma programı gerekmektedir.

My little zip unpacker işte bu ZIP dosyalarınızı kolayca açmanıza yardımcı olan ve ücretsiz olarak kullanılabilen bir programdır. Sadece amaca hizmet eden bir arayüze sahip olan program gereksiz kısayollardan arındırılmıştır. Bu sayede dikkatiniz dağılmadan saniyeler içerisinde ZIP arşivlerinizin içerisindeki dosyalara ulaşabilir ve bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

My little zip unpacker ile ZIP arşivlerini açmak için bilgisayarınızda depolanan ZIP arşivlerini program arayüzünden seçmeli ve seçtikten sonra arşiv içerisindeki dosyaların kaydedileceği klasörü belirleyerek arşiv açma işlemini başlatmalısınız.