My Photo Book

My Photo Book

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,420
  • DOSYA BOYUTU 0.77 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Orion Tools

My Photo Book, bilgisayarınızda bulunan fotoğraf ve resimler aracılığıyla albümler ve koleksiyonlar oluşturabileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır.

My Photo Book, kendi dijital fotoğraf kitaplığınızı oluşturabilmeniz için resimleri düzenleyebileceğiniz, farklı formatlara dönüştürebileceğiniz veya resim klasörlerinin yedeğini alabileceğiniz kullanışlı bir programdır.

Fotoğraflarınızı düzenlemek için oldukça basit bir yöntem sunan My Photo Book, fotoğraflara sadece tarih, açıklama veya değerlendirme notları ekleyerek farklı kategoriler altında görüntülemenize olanak sağlar.

Fotoğraflarınızı sınıflandırabileceğiniz veya sıralayabileceğiniz bir yazılım olan My Photo Book'un tek işlevi bu değildir. Aynı zamanda albüm içeriklerine farklı filtreler ekleyebilir, fotoğraflarınızı yedekleyebilir veya fotoğraflarınızı diğer popüler resim formatlarına dönüştürebilirsiniz.

Kullanıcı arayüzü ilk başlarda biraz karışık ve kullanışsız gibi görünse de zaman içerisinde My Photo Book'a alışarak ne kadar kolay bir kullanıma sahip olduğunu ve program sayesinde düzenlemiş olduğunuz fotoğraflara ne kadar kolay ulaşabildiğinizi farkedeceksiniz.