MyPhotoDownloader for Facebook

MyPhotoDownloader for Facebook

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 422
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici giannz

MyPhotoDownloader for Facebook, Facebook üzerindeki tüm resim ve albümleri indirmek için tasarlanan mükemmel ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

MyPhotoDownloader for Facebook, Facebook üzerinden resim ve fotoğraf albümlerini indirmeniz yarayan etkili bir araçtır. Facebook'taki tüm favori resimlerinizi uygulama ile birlikte ücretsiz ve kolay bir şekilde indirebilirsiniz.

Uygulamayı kullanması oldukça basit ve uygulama ile birlikte albümlerinizi, etiketli olduğunuz resimleri, zaman tüneli resimlerinizi ve arkadaş, grup ve sayfa resimlerini indirebiliyorsunuz. Albümler üzerinde indirmek istediğiz resmi seçerek indirme işlemini gerçekleştirebilir veya direkt olarak bütün albümü indirebilirsiniz.

MyPhotoDownloader for Facebook, resimlerinizi en yüksek çözünürlükte indirebilen nadir uygulamalardan bir tanesi. Fakat bu özellik uygulamanın ücretsiz versiyonunda çalışmamaktadır. Bu özelliği kullanmak ve uygulama içerisindeki reklamları kaldırmak için uygulamanın ücretli Plus versiyonunu almanız gerekmektedir.

Beğendiğiniz resimleri SD kartınıza indirebilmek için Ayarlar ve sonrasında Gelişmiş (Settings > Advanced) kısmından gerekli düzenlemeyi yapabilirsiniz. Uygulama Facebook üzerindeki bazı ufak hatalardan kaynaklı olarak albümlerdkei bazı resimleri indirememektedir. Ayrıca etikenlendiğiniz resimler bölümünde 400'den fazla resim gösterimi gerçekleştiremiyor. 

Tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz uygulama sayesinde Facebook üzerindeki resimleri kolayca indirebilir ve saklayabilirsiniz.