Naevius YouTube Converter

Naevius YouTube Converter

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 4,743
  • DOSYA BOYUTU 5.28 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Naevius Software Group Ltd.

Naevius YouTube Converter ile YouTube videolarını indirerek AVI formatına dönüştürebilirsiniz

Naevius YouTube Converter, YouTube videolarını bilgisayara kaydetme konusunda size yardımcı olan bir YouTube video indirme programıdır.

Program ile YouTube üzerinde izlediğiniz videoları AVI DivX formatına dönüştürerek bilgisayarınıza kaydedebilmektesiniz. İndirme işlemini başlatmak için YouTube videosunun bağlantısını tarayıcınızdan kopyalamalı ve Naevius YouTube Converter'ın ana penceresindeki ilgili kutucuğa yapıştırmalısınız. Bu adımdan sonra "Start" tuşuna basarak YouTube video indirme ve YouTube video dönüştürme işlemlerini başlatabilirsiniz.

Naevius YouTube Converter oldukça sade bir arayüze sahiptir. Programda sadece ihtiyacınız olan kısayollara yer verilerek menülerle boğuşmanız ve zaman kaybetmeniz engellenmiştir. Bu sade arayüz sayesinde video indirme işlemi oldukça pratik bir şekilde gerçekleşmektedir. 

Naevius YouTube Converter'ın indirme ve dönüştürme işlemi için herhangi bir kalite ayarı sunmaması programın en büyük eksi yönüdür. Buna rağmen indirilecek videonun hangi klasörde saklanabileceğini seçebiliyoruz.

Naevius YouTube Converter eğer YouTube video indirme işlemiyle çok detaylı olarak uğraşmak istemiyor ve hızlı bir şekilde bu videoları bilgisayarınıza kaydetmek istiyorsanız deneyebileceğiniz bir programdır.