Naturpic Audio CD Burner

Naturpic Audio CD Burner

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,052
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Naturpic Software

Naturpic Audio CD Burner, sabit diskiniz üzerinde yer alan şarkıları içeren müzik CD'leri oluşturabileceğiniz kullanışlı bir programdır.

NOT: Naturpic Audio CD Burner yazılımı yayından kaldırılmıştır. Aynı kategori altındaki alternatif yazılımlara bu bağlantıyı kullanarak göz atabilirsiniz:

https://www.tamindir.com/windows/ses-ve-video/cddvdblu-ray-araclari/

Naturpic Audio CD Burner, bilgisayarınız üzerinde dinlediğiniz favori müziklerinizi CD'ler üzerine yazmanıza ve hazırladığınız müzik CD'lerini CD çalarlar ve arabalarınızda dinlemenize olanak sağlayan oldukça kullanışlı bir programdır.

MP3, WMA, OGG ve WAV formatındaki ses dosyalarını doğrudan CD'ler üzerine yazdırabileceğiniz program yardımıyla kendi müzik CD'lerinize sahip olabilirsiniz.

Oldukça sade ve kullanışlı bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program ile kendi müzik CD'lerinizi hazırlamak için yapmanız gereken şey çok basittir. Bilgisayarınız üzerinde yer alan ve hazırlamak istediğiniz CD içerisinde bulunmasını istediğiniz parçaları tek tek veya toplu olarak sürükle/bırak yöntemiyle program içerisine aktarabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi program içerisinde yer alan dosya gezgini yardımıyla da gerçekleştirebilirsiniz.

Sonrasında CD üzerinde şarkıların çalmasını istediğiniz sırayı belirleyebilir ve müzik CD'nizi yazdırma işlemine başlayabilirsiniz.

Testlerim sırasında herhangi bir sorun yaşamadığım Naturpic Audio CD Burner'i tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.