Naturpic Video Cutter

Naturpic Video Cutter

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 9,686
  • DOSYA BOYUTU 10.17 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Naturpic Software

Naturpic Video Cutter, bilgisayarınız üzerinde bulunan video dosyalarını istediğiniz şekilde kesmenize olanak sağlayan güçlü bir video düzenleme programıdır.

Naturpic Video Cutter, sabit diskiniz üzerinde yer alan video dosyalarının istediğiniz bölümlerini kolayca kesmenize olanak sağlayan güçlü bir video düzenleme programıdır.

ASF, AVI, MPG, MOV, WMV ve daha birçok bilinen video dosyası formatını destekleyen program sayesinde büyük boyutlardaki video dosyalarının sadece saklamak istediğiniz bölümlerini keserek bilgisayarınızda saklayabilirsiniz.

Programın kullanıcı arayüzü oldukça temiz ve anlaşılır şekilde tasarlanmıştır. Tek yapmanız gereken dosya yöneticisi yardımıyla düzenlemek istediğiniz videoları program içerisine aktarmak ve ardından video üzerind başlangıç/bitiş noktalarını belirledikten sonra kesme işlemini gerçekleştirmektir.

Aynı zamanda program yardımıyla video dosyalarını oynatma, ileri alma, geri alma gibi fonksiyonları da kullanabilirsiniz. Ayrıca video boyutunu değiştirebilir ve ekran görüntüleri alabilirsiniz.

Oldukça iyi tepki süresine sahip olan program, video düzenleme işlemlerine yeni başlayan kullanıcılar için oldukça kullanışlıdır.

Video dosyalarını kesmek için kullanıcılara oldukça basit bir çözüm sunan Naturpic Video Cutter'ı denemenizi tavsiye ederim.