Nihat Hatipoğlu

Nihat Hatipoğlu

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,764
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hotbird.com

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'nun canlı yayınlarını takip ederek ona sorular sorabilir, isterseniz de paylaşımlarını anlık olarak takip edebilirsiniz.

Ekranlardan tanıdığımız Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun paylaşımlarını anlık olarak takip edebileceğiniz ve canlı yayınlarını izleyerek ona sorular sorabileceğiniz uygulamayı Android cihazlarınızda kullanabiliyorsunuz.

Televizyon ekranlarında sıkça rastladığımız ilahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, anlattıklarıyla pek çok insana yardımcı oluyor. Dini konularda merak edilenleri açıklığa kavuşturan ve insanları soru işaretlerinden kurtaran Nihat Hatipoğlu’nun paylaşımlarını anlık olarak takip etmek isteyenler ve canlı yayınlarını her nerede olursa olsun izlemek isteyenler için geliştirilen uygulama, tasarım olarak oldukça kolay bir kullanıma sahip.

Alt tarafta bulunan menüden paylaşımlara, tv yayınlarına, canlı yayına ve dualara kolayca erişim sağlayabiliyorsunuz. Merak ettiğiniz soruları ise ekranın sağ üst kısmında bulunan Soru Cevap butonunu kullanarak Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’na iletebilmeniz mümkün.

Siz de dini konularda merak ettiklerinizi iletmek ve paylaşımları takip etmek istiyorsanız Nihat Hatipoğlu’nun resmi Android uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.