Nokia Software Recovery Tool

Nokia Software Recovery Tool

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 16,328
  • DOSYA BOYUTU 18.2 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nokia

Nokia Software Recovery Tool ile Lumia telefonunuzun yazılımsal sorunlarını düzeltebilirsiniz.

Nokia Software Recovery Tool, Windows Phone telefonunuzun yazılımsal sorunlarını gidermek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir masaüstü uygulamasıdır. Windows Phone 8 ve üzeri işletim sistemi yüklü telefonunuz beklenmedik şekilde kilitlendiğinde, donduğunda veya açılmadığında bu uygulama oldukça işinize yarayacaktır.

Windows Phone telefonunuzda yazılım veya yazılım güncellemesiyle ilgili bir sorunla karşılamanız durumunda başvurabileceğiniz Nokia Yazılım Kurtarma Aracı’nın kullanımı kurulumu kadar basittir. Yazılımı başlatmanızın ardından telefonunuzu USB kablosuyla bilgisayarınıza bağladığınızda, yazılım telefonunuzu otomatik olarak algılayacaktır. Araçta verilen yönergeleri takip ederek telefon yazılımınızın en son sürümünü yüklemiş ve cihazınızı fabrika ayarlarına geri döndürmüş olursunuz.

Nokia Software Recovery Tool, telefonunuzun yazılımını başarılı bir şekilde güncellemek için internet bağlantısına ihtiyaç duymaktadır. Kurulum boyunca cihazınızı kullanmazsınız. Aracı kullandığınızda telefonunuzdaki tüm veriler silineceğinden, kuruluma başlamadan önce yedek almanızı tavsiye ederim.