Nosferatu 2

Nosferatu 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 35
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici mamor games

Nosferatu 2 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunudur

Nosferatu 2 oyunculara eğlenceli bir macera sunan bir mobil platform oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunu olan Nosferatu 2'de sevimli vampit dostumuz Nosferatu dünyayı kurtarmaya çalışıyor. Oyunda bütün olaylar şeytani uzaylı yaratıklar olan Garlianlar'ın dünyaya saldırmasıyla başlıyor. Bu uzaylıları durdurmak için kahramanımız Nosferatu arkadaşlarını alarak mücadele etmeye başlıyor. Biz de ona bu macerasında eşlik ediyoruz ve eğlenceye ortak oluyoruz.

Nosferatu 2'de farklı kahramanlardan birini seçip oyuna başlıyoruz. Kahramanımızı seçtikten sonra ise sürekli koşan kahramanımızı yönlendirerek yolumuz üzerindeki ölümcül tuzaklardan kaçmaya ve altınları toplayarak en yüksek puanı elde etmeye çalışıyoruz. Maceramız boyunca farklı evcil hayvanları toplayabiliyoruz ve onları binek olarak kullanabiliyoruz. Bu binekleri kişiselleştirmemize ve geliştirmemize de imkan veriliyor.

Nosferatu 2 kolay bir kontrol sistemine sahip. Oyunun grafikleri de renkli ve göze güzel görünüyor. Oyunu oynayabilmek için internet bağlantısına sahip olmanız gerekiyor.