Obslashin'

Obslashin'

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 33
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hashbang Games

Öyle bir Aksiyon RPG düşünün ki zindandaki rakipleri Fruit Ninja'da olduğu gibi çizeceksiniz. Obslashin' fark yaratan bir oyun tarzına sahip.

Bağımsız mobil oyunlar üreten Hashbang Games'in son hit oyunu olan Obslashin' isimli bu çalışma aksiyon RPG ve Fruit Ninja oyunlarının sıradışı ama mükemmel bir karmasını sunuyor. Daha önce Diablo, The Binding of Isaac veya ilk The Legend of Zelda oyunlarını oynadıysanız ve devamını arıyorsanız Obslashin' sizin iştahınızı doyurabilecek eğlenceli bir alternatif sunuyor. Bağımlısı olacağınızı garanti ettiğim bu oyunda sizden beklenen oyun kurnazlığına yakışır karakteriniz bir kedi. Harita üzerinde hızlı sıçramalarla yaptığınız saldırılarda aynı hat üzerinde bulunan düşmanların birçoğunu aynı anda yere sermeniz isteniyor. Size biçilmiş olan göreve gelecek olursak, elbette yaşadığnız kasabanın yakınlarında bir zindan var ve tabii ki kötü yaratıkların yerleştiği bu mekanı temizlemekle siz mükellifsiniz. Çok şaşırmadığınızı biliyorum ama oynanabilirliğe bir göz attığınızda memnun olacağınızı görür gibiyim.

Oynanabilirliği için çaba sarfedildiği belli olan Obslashin' kontrol hissiyatını başarılı bir şekilde aktarıyor. Mobil platformun dezavantajları olan buton eksikliği yine mobil cihazların dokunmatik ekranını avantaj olarak kullanarak giderilmiş. Bunu yaparken de size oldukça başarılı bir hakimiyet hissiyatı verilmiş. Oldukça aksiyon yüklü olan bu oyundan sıkılmamanız için daha fazlası da düşünülmüş ve sizi canlı tutacak RPG unsurları oyunun içine katılmış. Böyle oyun içersinde yapacağınız tek işlem parmak sürüklemek olmayacak. Ücretsiz olarak sunulan Obslashin' tek eksi puanını artık yaygın bir hal almaya başlayan uygulama içi satın alma seçeneğinden kapıyor.

ARTILAR

Uzun vadeli eğlence

Yenilikçi oyun yapısı

Ücretsiz

EKSİLER

Uygulama içi satın alma