ocenaudio

ocenaudio

kullanıcı

ocenaudio oldukça kullanışlı bir ses düzenleme yazılımıdır

ocenaudio  eğer rahatça kullanabileceğiniz, karışık olmayan ve ihtiyacınızı karşılayan bir ses düzenleme programı arıyorsanız tercih edebileceğiniz, beraberinde ek kullanışlı özellikler de getiren bir yazılımdır.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir ses düzenleme yazılımı olan ocenaudio sayesinde ses dosyalarınız üzerinde çeşitli değişiklikler yapabiliyor, dosyalarınıza çeşitli ses efektleri ekleyebiliyor vebütün bu değişikliklerin gerçek zamanlı önizlemelerini dinleyebiliyorsunuz.

ocenaudio ile bir ses dosyası üzerinde çalışırken ses dosyaları ses dalgaları şeklinde görsel olarak ekrana yansıtılıyor. Kullanıcı bu ses dalgası üzerinden dilediği bölümleri seçebiliyor. bu bölümler üzerinde ses kesme, ses birleştirme, ses seviyesi ayarlama gibi işlemler yapabiliyor. Ayrıca seçtiğiniz bölümleri kopyalayarak ses dosyasının farklı yerlerine yapıştırabiliyorsunuz.

ocenaudio'da ses dalgası üzerinde belirli aralıkları seçerken birden fazla bölümü seçebiliyorsunuz. Bu sayede bu bölümler üzerinde aynı anda değişiklikler yapabiliyor ve bu bölümlere ses efektleri ekleyebiliyorsunuz. Program ile sesin dengesiz bir şekilde azalıp arttığı bölümlerde normalize özelliğini kullanarak ses seviyesini ayarlayabiliyorsunuz.

ocenaudio anlaşılır ve kullanıcı dostu arayüzü ile ses düzenleme işlemlerinizi rahatça halletmenizi mümkün kılıyor.