Octagon

Octagon

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 327
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Flow Studio

Octagon sadece bir sonsuz koşu olmakla kalmayan estetik bir labirent platform oyunu. Üstelik dikkat çekici görseller ve elektronik müziklerle oyunu zenginleştiren detaylar titizlikle hazırlanmış.

Sonsuz koşu ve platform labirentini bir araya getiren Octagon, basit türdeşlerin çok ilerisinde bir oyun zevki sunuyor. Elektronik müziklerle birlikte oyun şevkini yükselten atmosfere bir de nefis poligon grafikleri eklenince oyunseverin estetik algısına da bir jest yapılmış. 8 şeritli bir daire, veya başka değişle bir sekizgenin içinde koştuğunuz bu oyunda doğru rotayı yakalamak için sürekli manevra yapanız gerekecek. Önünüze rastgele engellerin çıkmasından ziyade rotanızı seçmeniz gereken bu oyun gözle görülür bir akıcılığa sahip ve daha az sinir bozucu olmayı başarıyor. Oldukça hesaplı olan bir oyun içi satın alma butonu sayesinde oyun içi kaydetme özelliği ve sonsuz modda oynama fırsatıyla birlikte reklamların tamamından da kurtuluyorsunuz.

Sade bir Arcade oyunu havası taşıyan Octagon'da amacınız hızlı hareket etmek. Dolayısıyla reflekslerinizin iyi olması lazım. Altınızdaki yol başka yönlere doğru kıvrılırken sizin de zamanlamaya ayak uydurmanız gerekiyor. Deliklerden kaçmak için zıt yer çekimden de faydalanıp sıçramanız mümkün. Görsel ve işitsel bir estetik yaratmayı ihmal etmeyen yapımcılar sonsuz koşu türüne ciddi bir derinlik katmışlar.