Office Browse

Office Browse

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 12,525
  • DOSYA BOYUTU 0.64 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici jlwh123.com

Office Browse, Microsoft Office dosyalarını görüntülemenize olanak tanıyan basit ve kullanışlı bir yazılımdır.

Office Browse, kullanıcıların Office dosyalarını görüntüleyebilmeleri için tasarlanmış kullanışlı ve güvenilir bir uygulamadır.

Uygulamanın basit arayüzü, Windows Gezgini mantığında çalışır ve kullanıcıların bilgisayarları üzerinde bulunan klasörler arasında gezinmesine olanak tanır. Bu sayede kullanıcılar Office dökümanlarının bulunduğu klasörleri seçerek daha sonrasında bu klasörler içerisinde yer alan Office dökümanlarını kolayca görüntüleyebilirler.

Microsoft Word ve Excel belgelerini görüntülemenize olanak sağlayan program küçük boyutu ve işlevselliği nedeniyle Office dosyalarını görüntülemek için tercih edilebilecek yazılımlar arasında yer almaktadır.

Sonuç olarak bilgisayarınızda Microsoft Office programının olmadığı durumlarda Word ve Excel belgelerini görüntüleyebilmek için Office Browse programı gerçekten çok işinize yarayacaktır.

Not: Reklam destekli bir kuruluma sahip olan Office Browse'ın kurulumu sırasında üçüncü parti başka uygulamaların kurulumu için kullanıcılara seçim yaptırılmaktadır. Bu noktada kurulum sırasındaki adımlara dikkat etmenizi öneririm.