Olympus Viewer

Olympus Viewer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,352
  • DOSYA BOYUTU 97.08 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Olympus America Inc.

Bilgisayarınızdaki resim ve fotoğraf dosyalarına basit düzenleme işlemleri yapmak için bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

Olympus Viewer programı, sabit diskinizde kayıtlı olan resim dosyalarını açmanızı, yazdırmanızı ya da düzenlemenizi sağlayan ücretsiz ve kullanışlı bir program. Hem arayüzü oldukça kolay olan hem de hızlıca kurulan program, daha önceden fotoğraf düzenleme deneyimi olmayanlar tarafından bile kolayca kullanılacaktır.

İsterseniz tek tek resimleri görüntüleyebileceğiniz gibi, sadece küçük hallerini de toplu olarak bir ekranda görmenize imkan tanıyan uygulama, aynı zamanda kopyalama, yapıştırma, döndürme gibi seçenekleri de barındırıyor. Sosyal ağlarda sık sık vakit geçirenler için sosyal paylaşım butonları da uygulamada unutulmamış ve dolayısıyla arkadaşlarınızla düzenlediğiniz resimleri hemen paylaşabiliyorsunuz.

Duvar kağıdı yapma, panoramik fotoğraf yapma gibi az kullanılan ancak gerekebilen yetenekler de programın yapabildikleri arasında yer alıyor. Düzenleme seçeneklerini kullandığınızda fotoğraflarınıza yazılar ekleyebilir, kırmızı gözleri ortadan kaldırabilir, bozuk yerleri düzeltebilir ve diğer temel resim düzenleme işlevlerine de erişebilirsiniz.

Sık sık basit resim ve fotoğraf düzenlemelerine ihtiyaç duyanların karmaşık programlara bulaşmadan kullanabilecekleri ücretsiz ve işe yarar resim programlarından birisinin Olympus Viewer olduğunu söyleyebilirim.