Omlet Chat

Omlet Chat

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 415
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mobisocial, Inc.

Omlet Chat uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan tüm dostlarınızla güvenle mesajlaşabilirsiniz.

Omlet Chat uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde, aynı zamanda Android Wear işletim sistemli akıllı saatlerinizde kullanabileceğiniz ücretsiz sohbet uygulamaları arasında yer alıyor ve sağladığı olanaklar ile tercih edilebilir uygulamalardan birisi haline geldiğini söyleyebilirim. Arayüzünün iyi tasarlanmış ve anlaşılır olması ise uygulamaya alışma sürecini oldukça kısa bir hale getiriyor diyebilirim.

Uygulama sohbetleriniz sırasında fotoğraflar ve etiketler göndermenize imkan tanıyor ve bu işlemleri hem birebir hem de grup sohbetleri sırasında gerçekleştirebiliyorsunuz. Grup sohbetleri sırasında paylaşılanların grup içinde kalması, diğer yerlere kopyalanamaması da bilgilerin güvenli bir şekilde saklanması için oldukça değerli.

Hareketli GIF gönderme imkanı da sohbetler sırasında aktif hale geliyor ve böylece dostlarınıza küçük sürprizler de yapabiliyorsunuz. Çok kişinin katıldığı sohbetlerde herkesin bir fotoğraf albümüne katkıda bulunabilmesi sayesinde etkinliklerin ardından tüm katılımcıların çekilen fotoğraflara erişmesini de sağlayabilirsiniz.

Uygulamanın içerisindeki reklamların rahatsızlık vermeyecek şekilde hazırlanmış olmaları sayesinde sohbetlerden aldığınız keyif azalmıyor. Ayrıca Android Wear akıllı saatlere gelen bildirimler ile telefonunuza bakmadan sohbetleri görüntüleyebiliyorsunuz.

Yeni ve güvenli bir sohbet uygulaması arayanların denemeleri gerektiğine inanıyorum.