Onbile

Onbile

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,135
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Onbile

Tüm mobil cihazlarla uyumlu siteler hazırlamak için yararlanabileceğiniz Onbile ile dakikalar içinde SEO uyumlu sitenizi hazırlayarak yayına sokabilirsiniz.

Yükselen mobil cihaz kullanımıyla sitelerin mobil versiyonlarının önemi de hiç olmadığı kadar arttı. Bu alanda kaynaklar kısıtlı olsa da sitelerin mobil cihazlardan ziyaret oranları sürekli yükseliyor. İnternet sitenizin mobil versiyonunu hazırlamak için yardım alabileceğiniz Onbile akıllı telefon ve tabletlerde en iyi görüntü kalitesini sunan siteler tasarlamanızı sağlıyor.

Onbile servisi bulut temelli çalışıyor. SEO uyumlu ve optimize edilmiş bir servis sunan Onbile, ihtiyaçlarınıza uygun site şablonları sunuyor. Sunulan web sitesi temaları arasında ücretli ve ücretsiz seçenekler mevcut. Önemli olan ihtiyacınızı karşılayacak bir tema bulmanız. Onbile ile hazırlanan mobil siteler her ekran çözünürlüğünde düzgün görüntülenebiliyor.

HTML+CSS temelli mobil siteler hazırlamak için herhangi bir programlama bilgisine ihtiyacınız yok. Ayrıca Onbile sosyal medya entegrasyonuna da önem veriyor. Hosting, SEO, Google Analytics desteği sunan Onbile ile mobil e-ticaret siteleri de hazırlanabiliyor. Servisin ücretsiz paketi sınırlı kullanım imkanı sunuyor. Ancak aylık ödemelerle istediğiniz mobil sitesine çok kısa bir sürede kavuşabilirsiniz.