One Simple Image Compressor

One Simple Image Compressor

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 432
  • DOSYA BOYUTU 1.22 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici One Simple Software

Resim ve fotoğraf dosyalarını sıkıştırarak boyutlarını azaltmak istiyorsanız ücretsiz olan bu programı kesinlikle indirmelisiniz.

Hem bilgisayarınızda sakladığınız resim dosyaları hem de internetteki web sitenizde kullanmak istediğiniz imaj dosyalarının boyutlarını küçültmek istiyorsanız One Simple Image Compressor programı sizin aradığınız program olabilir. Program dosya boyutlarını kolayca küçültmenizi ve kalite ayarlarını yapmanızı sağlayan ücretsiz bir uygulama.

Desteklediği dosya formatları arasında bmp, jpg, jpeg, gif, ico, emf, wmf, png, tif, tiff ve exif resim dosyaları yer alıyor ve sıkıştırma algoritması sayesinde resimleriniz ve fotoğraflarınız çok daha az yer kaplamaya başlıyor. Elbette sıkıştırmanın yanında direkt olarak resimlerin boyutlarını da değiştirebilir ve daha ufak pikselli resimler ile daha az dosya boyutu elde edebilirsiniz.

Uygulama ile sıkıştırdığınız dosyalar için yüzde 20 ile yüzde 90 arasında bir sıkıştırma oranı seçebiliyorsunuz. Oran düştükte resim kalitelerinin azalacağını ise kesinlikle unutmamalısınız. Toplu halde sıkıştırma da yapabilen bu ücretsiz programı kesinlikle denemenizi öneriyorum.