OneHour

OneHour

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 240
  • DOSYA BOYUTU 12.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Harlex Projects LP

OneHour, isminiz olmadan sadece çekeceğiniz bie selfie ile flört arkadaşı arayabileceğiniz eğlenceli, yeni ve ücretsiz bir Android uygulaması.

OneHour, Türk geliştiriciler tarafından geliştirilip İngiliz Harlex Projects firmasından yatırım alan son derece başarılı ve farklı bir flört uygulaması. Arkadaşlık ve flört uygulaması kategorisine yeni bir soluk kazandıracak olan OneHour, selfie çekilerek yakın çevrenizdeki diğer kişiler ile tanışma fırsatı sunuyor. Eğer karşılıklı beğeniler gelirse uygulama isminiz ya da herhangi bir kişisel diğer bilginiz olmadan karşı tarafınızdaki kişi ile tam bir saat boyunca mesajlaşabilme imkanı sağlıyor. Eğer kişiler birbirinden gerçekten hoşlanmışsa ve ciddi bir şeyler düşünüyorsa zaten bu bir saatlik süre içerisinde hem gerekli bilgileri konuşabilir hem de farklı yollar ile iletişim kurmaya devam edebilir.

Konser, parti, kafe vb. kalabalık ortamlarda daha çok işe yarayan uygulama belki de sizin hayat arkadaşınızı bulmanızı sağlayacak. Tek bir fotoğraf çekip bir saatliğine yükleyin ve flört edebilecek arkadaşlar bulma şansını kaçırmayın. Henüz çok yeni olmasına rağmen gün geçtikçe kullanımı yaygınlaşan OneHour'u Android telefon ve tabletlerinize indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.