OneShot

OneShot

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 18
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici BrilliantVision

OneShot uygulaması sayesinde metin içeren ekran görüntülerini Twitter üzerinden paylaşabiliyoruz.

OneShot, özellikle Twitter'ı sık kullananlara hitap eden bir uygulama. iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde kullanabildiğimiz bu uygulama sayesinde internet ortamında karşımıza çıkıp ilgimizi çeken ve ekran görüntülerini aldığımız metinleri Twitter üzerinde paylaşabiliyoruz.

Uygulamayı kullanarak ekran görüntülerini aldığımız yazıları kırpabiliyor, belirli kısımlarını öne çıkartabiliyor, arkaplanlarını değiştirebiliyor ve görüntüye kaynak adresi gömebiliyoruz. Bu sayede resme bakanlar direkt olarak üzerine basarak kaynak siteyi ziyaret edebilir ve tam metne ulaşabilir.

OneShot'ı kullanmak için herhangi bir özel işlem yapmamıza gerek yok. Home butonu ve kapatma butonuna aynı anda basarak ekran görüntülerini alıyoruz. Daha sonra uygulamaya girerek gerçekleştirmek istediğimiz işlemleri tamamlıyoruz. Görseli istediğimiz hale getirdikten sonra da Twitter üzerinde paylaşması kalıyor.

Genel olarak sorunsuz ve emeksiz bir kullanım deneyini sunan OneShot, Twitter üzerinde metne dayalı paylaşımlar yapan kullanıcıların mutlaka değerlendirmesi gereken yapımlardan bir tanesi.