Online İlahi

Online İlahi

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 17,216
  • DOSYA BOYUTU 4.52 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Online İlahi

Online İlahi, listelenmiş birçok ilahiyi tek bir tıklama ile ücretsiz olarak dinlemenizi sağlayan islami multimedya programıdır.

Online İlahi, tüm ilahi sanatçılarının ilahilerini alfabetik sıralanmış şekilde arşivinde barındıran ve ana ekranından kolayca istediğiniz ilahiyi seçerek tek bir tıklama ile dinlemenizi sağlayan oldukça güzel bir programdır.

Program ile ilahileri indirmenize gerek olmadan online olarak dinleyebiliyorsunuz. Dinlemek istediğiniz ilahilerin YouTube üzerindeki videoları da tıklamanız ile birlikte ekranda açılıyor.

Kullanışlı arayüzü ve geniş arşiviyle ilahi dinlemeyi severlerin rahatlıkla kullanacağı Online İlahi içerisinde ilahi sanatçıları A'dan Z'ye alfabetik olarak sıralanmıştır. Aynı zamanda medya oynatıcı özelliği de taşıyan program seçtiğiniz ilahiyi dinlerken bir önceki veya bir sonraki ilahiye geçebilmenizi, dinlediğiniz ilahiyi duraklatmanızı, sesini açıp kapayabilmenine imkan tanıyor.

Hasan Dursun, Sami Yusuf, Cemal Kuru, Sedat Uçan, Güçlü Soydemir, Ömer Karaoğlu ve daha pek çok ilahi sanatçısının tüm ilahilerine program ile kolayca ulaşarak dinleyebiliyorsunuz.

İlahi dinlemeyi oldukça kolay bir hale getiren program sayesinde istediğiniz ve sevdiğiniz tüm ilahilere kolayca ulaşarak istediğiniz an bilgisayarınız da dinleyebilirsiniz. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Online İlahi programını kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.