OPlayer Lite

OPlayer Lite

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 187
  • DOSYA BOYUTU 6.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Olimsoft

OPlayer Lite uygulaması ile Android cihazlarınızda video ve müziklerinizi ücretsiz olarak oynatabilirsiniz.

OPlayer Lite uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz medya oynatıcı uygulamalar arasında yer alıyor ve her ne kadar iOS versiyonunun ihtişamının yanında biraz sönük kalsa da kesinlikle kullanılabilir olduğuna inanıyorum. Ücretsiz olarak sunulan uygulamanın arayüzü biraz eski kalmaya başladı fakat bu uygulamanın işlevlerini daha kötü hale getirmediği için gözardı edilebilir bir durum.

Uygulamanın kendi dosya yöneticisi sayesinde cihazınızda bulunan tüm medya dosyalarını bulmak ve oynatmak oldukça kolay bir hale geliyor. Bazen mobil cihazlarımızda oynatmak istediğimiz videoların formatını dönüştürmek gerekiyor fakat Oplayer Lite kullandığınızda direkt olarak bilgisayarınızdan attığınız video dosyalarını oynatabilirsiniz.

Uygulama videoların yanında müzik dosyalarının oynatılmasını da sağlıyor fakat temel odağı video oynatmak olduğu için bu konuda sunduğu desteği yeterli bulmayacak takipçilerimiz de olacaktır.

Video denince akla gelen ikinci şey elbette altyazılardır ve OPlayer Lite'ın sahip olduğu altyazı desteği sayesinde bu konudaki tüm ihtiyaçlarınız gideriliyor. Zira pek çok farklı formattaki altyazıları oynatabilen uygulama ile yabancı dillerdeki film ve dizileri Android cihazınızda oynatırken herhangi bir sıkıntı çekmeyeceksiniz.

Yeni ve farklı bir medya oynatıcısını Android cihazlarında denemek isteyenlerin göz atmaları gereken uygulamalar arasında yer alıyor.