Orzeszek Timer

Orzeszek Timer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 336
  • DOSYA BOYUTU 0.11 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Orzeszek

Orzeszek Timer programını kullanarak bilgisayarınızda zaman geri sayım ve alarm işlemlerini kolayca yapabilirsiniz.

Bazen bilgisayarlarımızda ihtiyaç duyduğumuz programların illa ki büyük ve karmaşık olmaları gerekmiyor ve çok anlık, küçük görevler için sürekli olarak bulundurulması gereken minik araçlar da yer alıyorlar. Bunlar arasında Orzeszek Timer programı da bulunuyor ve temel olarak bir geri sayma aracı olduğunu söyleyebilirim.

Tahmin edebileceğiniz gibi ücretsiz olan ve açık kaynak kodlu olarak üretilmiş olan program, en kolay yoldan ve basit bir arayüzü kullanarak zaman geri sayım işlemlerini bilgisayarınızda gerçekleştirmenize olanak tanıyor. Program tüm zaman formatlarını tanıdığı için isterseniz saniye, dakika, saat gibi kavramların hepsini girebilir ve enter butonuna basarak sayacı başlatabilirsiniz.

Sayaç geri geri saydıktan sonra sıfırlandığında kullanıcının bir alarm ile uyarılması sayesinde sürekli olarak sayaca bakmak zorunda değilsiniz ve otomatik olarak uyarılmayı sağlayabilirsiniz. Komut satırı girdilerini de kabul eden program, böylece komut satırından çalışan kullanıcıların da işlerini görmelerini sağlayacaktır.

Sürekli olarak ihtiyaç duyacağınız bir program olmamasına rağmen, bilgisayarınızın bir köşesinde durması ihtiyaç anında hemen elinizin altında olmasını sağlayacaktır.