Osmanlı Devri

Osmanlı Devri

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,874
  • DOSYA BOYUTU 40.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Muyo

Osmanlı Devri mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

Osmanlı Devri, Osmanlı Devleti'nin yükseliş hikayesini konu alan bir mobil strateji oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Osmanlı Devri'nde tarihi bir süreç içerisinde Osmanlı'nın gelişimine tanık oluyoruz. Bu gelişim süreci boyunca Osmanlı birliklerine komuta ettiğimiz oyunda Anadolu'nun hakimiyeti için savaşlara katılıyoruz ve sonrasında Avrupa'ya açılıyoruz.

Osmanlı Devri'ndeki maceramız Orta Asya'dan Anadolu'ya göçen bir beylik olarak başlıyor. İlk aşamada Anadolu'daki konumumuzu sağlamlaştırmak için diğer beyliklerle savaşıyoruz ve Anadolu'yu kendi topraklarımız haline getiriyoruz. Topraklarımızı genişlettikçe karşımıza farklı tehditler de çıkıyor. Önerk olarak; Haçlı askerleri ticaret kervanlarımıza saldırabiliyorlar ve bizi ekonomik kayba uğratabiliyorlar. Bu tehditlere karşı kendimizi savunabilmek için ise ordumuzu sürekli güçlü tutmamız gerekmekte.

Osmanlı Devri'nde yeni topraklar fethettikçe altın kazanmakta ve bu altını ordumuzu geliştirmek için kullanabilmekteyiz. Ayrıca savaşta aktifleştirmek üzere farklı özel güçleri de satın alabilmekteyiz.